Školský rok 2011/2012 |
Geografická
olympiáda okresné kolo Nové Mesto nad Váhom 7.2.2012 |
Jakub
Barančík |
5A |
3.miesto
- úspešný riešiteľ |
Patrik Ščepko |
5A |
5.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Dominika
Hochelová |
5B |
11.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Tomáš Čechvala |
4A |
2.miesto
- úspešný riešiteľ - postup na kraj |
|
Mário
Hanic |
5A |
6.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Terézia Urbanová |
5A |
12.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Patrik Masár |
6A |
13.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Andrej Bulko |
7A |
3.miesto
- úspešný riešiteľ - postup na kraj |
|
Marek Čechvala |
8A |
5.miesto - úspešný
riešiteľ |
|
Dejepisná olympiáda |
Tomáš Čechvala |
6A |
2.miesto
z 9 - 76 bodov |
Marek Čechvala |
8A |
6.miesto z 13 - úspešný
riešiteľ - 62 bodov |
|
Majster školy v basketbale |
skóre 92 : 27 |
9A |
1.miesto
- 6 bodov |
skóre 85 : 23 |
8A |
2.miesto - 6 bodov |
|
skóre 69 : 42 |
7A |
3.miesto - 6 bodov |
|
skóre 10 : 124 |
6A |
4.miesto - 2 body |
|
Šaliansky
Maťko
okresné kolo Nové Mesto nad Váhom 18.1.2012 |
Terézia
Kosová |
3A |
2.miesto |
Vianočný turnaj v malom futbale |
skóre 9 : 1 |
9A |
1.miesto
- 12 bodov |
skóre 17 : 2 |
7A |
2.miesto - 9 bodov |
|
skóre 10 : 7 |
5.AB |
3.miesto - 6 bodov |
|
skóre 5 : 17 |
6A |
4.miesto - 0 bodov |
|
Dejepisná olympiáda |
Mário Hanic
|
6A |
78 bodov |
Tomáš Čechvala |
6A |
81 bodov |
|
Andrej Bulko |
7A |
84 bodov |
|
Timotej Likavčan |
8A |
83 bodov |
|
Marek Čechvala |
8A |
85 bodov |
|
MIDIMAX
volejbalový turnaj
Bošáca 14.12.2011 |
8 dievčat
z 8A a 9A |
8.r. -
9.r. |
1.kolo - 3.miesto zo
4 družstiev v skupine |
Pytagoriáda
školské kolo Podolie 8.12.2011 |
Samuel
Beran |
3A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 16 b. |
Paulína
Gúčiková |
3A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 13 b. |
|
Erika Jablonková |
4A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 19 b. |
|
Hana Dudíková |
4A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 16 b. |
|
Jakub
Barančík |
5A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 15 b. |
|
Patrik Ščepko |
5A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 15 b. |
|
Tomáš Čechvala |
6A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 17 b. |
|
Andrej Bulko |
7A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 17 b. |
|
Magdaléna Červeňanská |
8A |
úspešný riešiteľ, postup
do okresného kola, 10 b. |
|
Eva
Galányová |
8A |
úspešný riešiteľ,
postup do okresného kola, 10 b. |
|
Streľba zo vzduchovky |
družstvo ZŠ s MŠ Podolie |
9A |
1.miesto
- 833 b. postup do celoslovenského kola |
Michaela Pyšná |
9A |
1.miesto
dievčatá - 275 b. |
|
Roman Hargaš |
9A |
2.miesto
chlapci - 282 b. |
|
Lukáš Vančo |
9A |
4.miesto - 276 b. |
|
Streľba zo vzduchovky |
družstvo Podolia v
zložení Lukáš Vančo, Roman Hargaš, Michaela Pyšná |
9A |
1.miesto postup na krajské kolo 9.12.2011 |
Lukáš Vančo |
9A |
1.miesto absolútny víťaz súťaže |
|
Streľba na sklopné terče |
Beáta Maráková, Podolie |
9A |
1.miesto |
Michaela Pyšná, Podolie |
9A |
2.miesto |
|
Kristína Klčová, Stará
Turá |
3.miesto |
||
Patrik Čechvala, Podolie
|
8.A |
1.miesto absolútny víťaz celej súťaže |
|
Andrej Ježovica, Kočovce |
2.miesto |
||
Patrik Masár, Podolie |
6.A |
3.miesto |
|
Straňanská
laťka
súťaž v skoku do výšky družobná škola ZŠ a ZUŠ Strání 24.11 .2011 |
Soňa Tremková |
kat.6.-
7.r. 7A |
2.miesto
- 132 cm - 12 pretekárok |
Alex Drexler |
kat.6.-
7.r. 7A |
3.miesto
- 138 cm - 13 pretekárov |
|
Patrik
Masár |
kat.6.-
7.r. 6A |
13.miesto - 120 cm
- 13 pretekárov |
|
Denis
Tomášik |
kat.8.- 9.r. 8A |
13.miesto - 135 cm - 14 pretekárov |
|
Andrea
Palcútová |
kat.8.-
9.r. 9A |
8.miesto
- 125 cm - 15 pretekárok |
|
Miroslava
Sádecká |
kat.8.-
9.r. 8A |
14.miesto
- 120 cm - 15 pretekárok |
|
iBobor (víťaz sa stalo len 300 najlepších žiakov z 5 kategórií z celého Slovenska, získali okrem diplomu aj tričko s logom súťaže)
|
Beáta
Maráková |
9A |
Kadet - 84.-112.miesto
z 8253 súťažiacich - 68,01b. úspešná riešiteľka - diplom |
Patrik Bobocký |
8A |
Kadet - 781.-797.miesto
z 8253 súťažiacich - 52,35b. úspešný riešiteľ - diplom |
|
Roman Hargaš |
9A |
Kadet - 909.-911.miesto
z 8253 súťažiacich - 51,05b. úspešný riešiteľ - diplom |
|
Marcel
Čuchran |
4A |
Bobrík - 556.-850.miesto
z 7727 súťažiacich -72b. úspešný riešiteľ - diplom |
|
Henrich
Jankech |
4A |
Bobrík - 1134.-1520.miesto
z 7727 súťažiacich -64b. úspešný riešiteľ - diplom |
|
Tomáš Čechvala |
6A |
Benjamín - 1311.-1647.miesto
z 12774súťažiacich - 62,68b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Jakub Barančík |
5A |
Benjamín - 2545.-2844.miesto
z 12774súťažiacich - 56,02b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Patrik Ščepko |
5A |
Benjamín - 2545.-2844.miesto
z 12774súťažiacich - 56,02 b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Dominika Porubská |
6A |
Benjamín - 2903.-3060.miesto
z 12774súťažiacich - 54,69 b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Erik
Facuna |
6A |
Benjamín - 3748.-4027.miesto
z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Simona
Plichtová |
5B |
Benjamín - 3748.-4027.miesto
z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Tereza
Urbanová |
6A |
Benjamín - 3748.-4027.miesto
z 12774súťažiacich - 50,69 b., úspešný riešiteľ - diplom |
|
Školský
majster
turnaj v minifutbale Nové Mesto nad Váhom 11 .10.2011 |
Mladší
chlapci 2.st. (ročníky mladšie od 1.1.1999) |
5.r. -
7.r. |
2.miesto
zo 3 družstiev (IV.NM-Podolie 0:3, Lúka-Podolie 3:0) góly: 2 Martin Majdiš, 1 Patrik Ščepko |
Mc
Donald´s Cup - 14.ročník
turnaj v minifutbale Nové Mesto nad Váhom 11 .10.2011 |
Chlapci
1.st. (ročníky mladšie od 1.1.2001) |
4.r. |
3.miesto
z 3 družstiev (IV.NM-Podolie 9:0, Lúka-Podolie 3:2) góly: 2 - Filip Hanic |
Majstrovstvá
okresu
v cezpoľnom behu Nové Mesto nad Váhom 6.10.2011 |
dievčatá
družstvo Stanislava Klčová Andrea Palcútová Alexandra Zemková |
7. - 9.r. 8A 9A 7A |
11.miesto zo 15 družstiev
- 59 bodov 18.miesto zo 43 bežkýň 41.miesto zo 43 bežkýň 42.miesto zo 43 bežkýň |
chlapci
družstvo Samuel Červeňanský Filip Beňovič Adrián Macháč |
7. - 9.r. |
13.miesto zo 15 družstiev - 44 bodov |
|
Obvodné
kolo
vo veľkom futbale Čachtice 3.10.2011 |
Starší
chlapci |
5. - 9.r. |
3.miesto
zo 4 družstiev |
Majstrovstvá školy
v cezpoľnom behu Podolie 21.9.2011 |
Emma
Ščepková |
1B |
1.miesto
- kat.1.-2. dievčatá |
Kristián
Paulech |
2A |
1.miesto
- kat.1.- 2. chlapci |
|
Veronika
Bulková |
4A |
1.miesto
- kat.3.-4. dievčatá |
|
Marcel
Čuchran |
4A |
1.miesto
- kat.3 - 4. chlapci |
|
Dominika
Vičíková |
5B |
1.miesto
- kat.5.-6. dievčatá |
|
Patrik Ščepko |
5A |
1.miesto
- kat.5.- 6. chlapci |
|
Andrea Palcútová |
9A |
1.miesto
- kat.7.-9. dievčatá |
|
Samuel Červeňanský |
9A |
1.miesto
- kat.7.- 9. chlapci |
|
Kristína Čechvalová |
2A |
2.miesto
- kat.1. - 2. dievčatá |
|
Jakub
Burza |
2A |
2.miesto
- kat.1. - 2. chlapci |
|
Viktória
Novotná |
4A |
2.miesto
- kat.3. - 4. dievčatá |
|
Henrich
Jankech |
4A |
2.miesto
- kat.3. - 4. chlapci |
|
Sofia
Matyášová |
5B |
2.miesto
- kat.5. - 6.dievčatá |
|
Urban
Rodenák |
6A |
2.miesto
- kat.5. - 6. chlapci |
|
Stanislava
Klčová |
8A |
2.miesto
- kat.7. - 9. dievčatá |
|
Filip
Beňovič |
7A |
2.miesto
- kat.7. - 9. chlapci |
|
Hana
Barančíková |
2A |
3.miesto
- kat.1. - 2. dievčatá |
|
Adam
Vrba |
2A |
3.miesto
- kat.1. - 2. chlapci |
|
Erika
Jablonková |
4A |
3.miesto
- kat.3. - 4. dievčatá |
|
Dominik Bartek |
4A |
3.miesto
- kat.3. - 4. chlapci |
|
Terézia
Porubská |
5A |
3.miesto
- kat.5. - 6. chlapci |
|
Erik
Facuna |
6A |
3.miesto
- kat.5. - 6. dievčatá |
|
Alexandra
Zemková |
7A |
3.miesto
- kat.7. - 9. chlapci |
|
Adrián
Macháč |
7A |
3.miesto
- kat.7. - 9. dievčatá |